Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #660444

pontosan..

ez van.

magyar társadalom helyzetképét tükrözi.

Dögöljön meg a szomszéd tehene.

Próbáljunk együtt élni ezzel, mert ezen a fórumon ezen nem lehet változtatni.