Re: nincs cím 2013. szeptember 13. 15:08 Hathor Előzmény: #660444 pontosan.. ez van. magyar társadalom helyzetképét tükrözi. Dögöljön meg a szomszéd tehene. Próbáljunk együtt élni ezzel, mert ezen a fórumon ezen nem lehet változtatni.