Re: nincs cím
exmnbs1 Előzmény: #660444nem kell rezes a duma
sírkő doji, így hívják az ilyen japán gyertyát
az ócska mutyiralli kifulladt
nem jönnek a hülyék tömetni
a vezetés ellen drukkolok, akik pl ismét kicsesznek a kötvényesekkel azzal hogy nem tájékoztatják őket sem időben sem korrektül
vvel a mutyirallival szépen eljátszottak egy lehetőséget ott fog lebegni a sok kitömött legközelebb
irány az új ATL