Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

exmnbs1 Előzmény: #660444

nem kell rezes a duma

sírkő doji, így hívják az ilyen japán gyertyát

az ócska mutyiralli kifulladt

nem jönnek a hülyék tömetni

a vezetés ellen drukkolok, akik pl ismét kicsesznek a kötvényesekkel azzal hogy nem tájékoztatják őket sem időben sem korrektül

vvel a mutyirallival szépen eljátszottak egy lehetőséget ott fog lebegni a sok kitömött legközelebb

irány az új ATL