Re: nincs cím 2013. szeptember 13. 15:19 Dicsák Előzmény: #660455 Attól nem, de ez a napi több száz F.A-ért drukkoló hozzászólás... amikor szembesítjük vele, akkor meg a melléduma, meg félrebeszélés.