Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Dicsák Előzmény: #660455

Attól nem, de ez a napi több száz F.A-ért drukkoló hozzászólás... amikor szembesítjük vele, akkor meg a melléduma, meg félrebeszélés.