Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX 1312

Re: nincs cím

#633372 Hathor Előzmény: #633368

Mindig ugyanakkor több éve minden hónapban 14.00kor

EKB meg 13.45kor szokott, 14.30as kommenttel.. ,-)

Hánykor lesz a kamatydön…

#633368 Csusza

Hánykor lesz a kamatydöntés bejelentése, tudja valaki?

Köszönöm.

Re: nincs cím

#633094 Borska Előzmény: #633091

Pontosan ahogy mondod !!!!!!!!!

tökéletes írott formája a követendő terv szerinti poziépítéses trédnek

közben itt azért számolgattam a magam egyszerű módján és ha mol megteszi nekünk hogy sávszélességnyit essen, plussz richter hozná az elvárt 33000as tesztet akkor bizony még van vagy 4-500 pont lefelé a dologban (persze a másik két blue változatlan ára mellett )

Re: nincs cím

#633091 tozsdenyul Előzmény: #633087

A poziméret csökkentése sokat segíthet.

Pl. fél pozival lépsz shortba, mint ahogy tervezted.

Ha megy irányba, akkor fele lesz a haszon, de szerintem nagyon jó a gondtalan haszon, még ha kicsi is, ahol nem kell aggódni a pozi miatt.

Ha pedig ott leszel a mínuszban, rányithatod a másik felét is, ha még nem okoz elég gondot :)

Két fél pozit meg könnyebben zársz, ha úgy látod, ez már trendforduló, az egyiket zárod gyorsan mindjárt. A másikkal még mindig molyolhatsz ha akarsz.

A vége vagy kevesebb, de gondtalan haszon, vagy kevesebb bukó...

szóval megéri.

Re: nincs cím

#633087 Borska Előzmény: #633081

azért veszélyes és nehéz terep a short ,mert ezek a brutál rések születésekor az óvatlan póóógár rányom a sell gombra, és az amúgy jó trendirányból a réstöltés miatti felcibáláskor simán kirázza saját magát a saját pszcihéje miatt, az adok-kapokból pedig álltalában az erősebb irány jön ki győztesen, ami jelen esetben a le

van viszont hogy az ember legyőzi a félelmét (amit sokszor a túlméret és kapzsiság okozta sok konti okoz ) és végigüli a résbetöltést ,evvel minuszba tekeredve, de saját belátása szerint helyes irányba állva,.... na akkor meg kiderül utólag hogy épp a rövidtávú trendfordulóba adott bele és indul a long és az eszeveszett shortzárás tépi fel a cuccot ,nem kis veszteséget okozva

.....brrrrrr sokszor átéltem, ilyenkor legjobb 1-2 hétre lelépni és a másik három legfontosabb dolognak hódolni : ital, NŐk és a borfejtés :D :D :D

Re: nincs cím

#633081 Fornit Előzmény: #633079

Erre az USA borításra semmi sem reagált, amit shortolok (BUX , DAX). Hati shortot én sem tervezem ma lezárni.

Re: nincs cím

#633079 Borska Előzmény: #633078

igen, épp azon tűnődtem, lassan el kéne kezdeni szórniuk hogy meglegyen a 18k körüli záró, de nem akaródzik

nap elején én is rátoltam egy piciny kis shortot, ez terv szerint napi mozgásra ment , nem hozzáadva a felső nagy pakkhoz, de csak nem akaródzik ilyen környezetben , a keddi kamatdöntő nap előtt zárnom, legalább is eddig, ezen a szinten még nem....

Re: nincs cím

#633078 Fornit Előzmény: #632865

Nagyon tartja magát az egész BÉT ma. Még annyi pontot sem esett mint a 15xx pontos SP.

Reggel zártam az utolsó …

#632879 Tapasz

Reggel zártam az utolsó shortjaimat 18750 alatt

Re: nincs cím

#632865 Borska Előzmény: #632864

:) én magam részéről a mai napra buxban a 18k érintését és a körülötte zárást ,hatiban pedig a 18300-400 közötti zárást várom, oszt lehet hogy hiáááába :)

Re: nincs cím

#632864 Fornit Előzmény: #632851

Pénteki záróba pár kontit beleadtam, úgyhogy a kt álljon vissza 300-ra! :)) Azt hittem ma reggel zárhatom is 600-630 körül.

a mai nap elérkezhetünk …

#632851 Borska

a mai nap elérkezhetünk a rövidebb távú rv shortok első megállójáig, kérdés mennyire tartanak a szintek a nagyokban, mert egy támasztörés itt komoly újabb shorthullámot eredményezhetne

felpattanáskor pedig shortzárást profitrealizálás miatt

de a nemzetközi szentimentet nézve , és a holnapi kamatdöntést sejtve én az első verziónak nagyobb sanszot adot, így shortok egyenlőre tartva, és a stoppok profitvédőbe húzva

a mai menet tippje : réssel lent nyitunk buxban 40-50pont hatiban bedolgozzuk a pénteki majd 200at, majd kt 300köré állva követi a kettő egymást, a kezdeti pánik után megveszegetik az esést ,bux tán nulláig,vagy kicsi plusszba, majd fokozódó morzsolódás és minuszos zárás

....kiderül

Re: nincs cím

#632572 BudFox Előzmény: #632309

látjátok hogy kinnt mennyire megy az ugrálás - liftezés ?

ma is nagy mozgások lesznek kinnt..remélem hogy lefele

ilyen hírek után hogy is lehetne megnyugodni 1 nap után?

Re: nincs cím

#632361 Fornit Előzmény: #632360

otp: 4675 Összforgalom: 248 kötés, 89 327 db, 415 753 649 HUF

1312 19150 Összforgalom: 48 kötés, 158 db, 3 024 793,5 HUF