Re: nincs cím
Borska Előzmény: #633078igen, épp azon tűnődtem, lassan el kéne kezdeni szórniuk hogy meglegyen a 18k körüli záró, de nem akaródzik
nap elején én is rátoltam egy piciny kis shortot, ez terv szerint napi mozgásra ment , nem hozzáadva a felső nagy pakkhoz, de csak nem akaródzik ilyen környezetben , a keddi kamatdöntő nap előtt zárnom, legalább is eddig, ezen a szinten még nem....