Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Borska Előzmény: #633078

igen, épp azon tűnődtem, lassan el kéne kezdeni szórniuk hogy meglegyen a 18k körüli záró, de nem akaródzik

nap elején én is rátoltam egy piciny kis shortot, ez terv szerint napi mozgásra ment , nem hozzáadva a felső nagy pakkhoz, de csak nem akaródzik ilyen környezetben , a keddi kamatdöntő nap előtt zárnom, legalább is eddig, ezen a szinten még nem....