Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Borska Előzmény: #633081

azért veszélyes és nehéz terep a short ,mert ezek a brutál rések születésekor az óvatlan póóógár rányom a sell gombra, és az amúgy jó trendirányból a réstöltés miatti felcibáláskor simán kirázza saját magát a saját pszcihéje miatt, az adok-kapokból pedig álltalában az erősebb irány jön ki győztesen, ami jelen esetben a le

van viszont hogy az ember legyőzi a félelmét (amit sokszor a túlméret és kapzsiság okozta sok konti okoz ) és végigüli a résbetöltést ,evvel minuszba tekeredve, de saját belátása szerint helyes irányba állva,.... na akkor meg kiderül utólag hogy épp a rövidtávú trendfordulóba adott bele és indul a long és az eszeveszett shortzárás tépi fel a cuccot ,nem kis veszteséget okozva

.....brrrrrr sokszor átéltem, ilyenkor legjobb 1-2 hétre lelépni és a másik három legfontosabb dolognak hódolni : ital, NŐk és a borfejtés :D :D :D