Re: nincs cím
Borska Előzmény: #632245....alakulunk szépen,bár szerintem az 1600 inkább csak olyan lélektani szint volt
itt figyel megint egy fura kis paradoxon :) jó hírek, erősödő gazdaság, válságból való kilábalás lehetősége, mégis eső indexek, vagyis az eddigi pénzpumpa valóban lufiként fújta az indexeket és most hogy a visszahívás szele megcsapta a piacokat addig fognak esni míg a pumpa nélküli realitásukat el nem érik, valószínűleg kiárazódik az ingyen zsé szelleme, erősödik dollár ,igen szépen trendszerűen, és átértékelődnek a befektetések, folytatódik illetve felgyorsul a rizikós eszközosztályokból való tőkekiáramlás...
ez a hangulat könnyen a mélybe taszíthatja a buxot, és az égbe lőheti a huf kereszteket, teljes hati short tartva, továbbra is az első körös célárig,onnan meglátjuk jön-e a megnyugvás, mert 18k körül már long felé fordulnék ( ha adott a szentiment )
kiderül