Re: nincs cím
tozsdenyul Előzmény: #633087A poziméret csökkentése sokat segíthet.
Pl. fél pozival lépsz shortba, mint ahogy tervezted.
Ha megy irányba, akkor fele lesz a haszon, de szerintem nagyon jó a gondtalan haszon, még ha kicsi is, ahol nem kell aggódni a pozi miatt.
Ha pedig ott leszel a mínuszban, rányithatod a másik felét is, ha még nem okoz elég gondot :)
Két fél pozit meg könnyebben zársz, ha úgy látod, ez már trendforduló, az egyiket zárod gyorsan mindjárt. A másikkal még mindig molyolhatsz ha akarsz.
A vége vagy kevesebb, de gondtalan haszon, vagy kevesebb bukó...
szóval megéri.