Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

tozsdenyul Előzmény: #633087

A poziméret csökkentése sokat segíthet.

Pl. fél pozival lépsz shortba, mint ahogy tervezted.

Ha megy irányba, akkor fele lesz a haszon, de szerintem nagyon jó a gondtalan haszon, még ha kicsi is, ahol nem kell aggódni a pozi miatt.

Ha pedig ott leszel a mínuszban, rányithatod a másik felét is, ha még nem okoz elég gondot :)

Két fél pozit meg könnyebben zársz, ha úgy látod, ez már trendforduló, az egyiket zárod gyorsan mindjárt. A másikkal még mindig molyolhatsz ha akarsz.

A vége vagy kevesebb, de gondtalan haszon, vagy kevesebb bukó...

szóval megéri.