Regisztráció Elfelejtett jelszó

Hozzászólás

Fornit

Nem tudtam ma nem észrevenni h vki egy 25 db-os pakkal próbálja felűlről megfogni az árfolyamot. Nem konkrétan eladni áll bent, mozgatja feljebb v lejjebb rakja, gondolom prompt függvényében...