Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Fornit Előzmény: #632851

Pénteki záróba pár kontit beleadtam, úgyhogy a kt álljon vissza 300-ra! :)) Azt hittem ma reggel zárhatom is 600-630 körül.