Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX 1312

Re: nincs cím

#632351 Fornit Előzmény: #632350

-65 pont1 nap és 2 óra alatt meredek is volt. Még meglévő rv longomat kistoppolták tegnap 21:50 körül, elvileg már nincs miért esniük kint :)

kis pajeszos beletekert …

#632350 Ibiza

kis pajeszos beletekert reggel usa futiba..nem érdekük elszakadjon a cérna..sztem ma korreksön a piacokon...kína is nullára hajt..

Re: nincs cím

#632309 Borska Előzmény: #632245

....alakulunk szépen,bár szerintem az 1600 inkább csak olyan lélektani szint volt

itt figyel megint egy fura kis paradoxon :) jó hírek, erősödő gazdaság, válságból való kilábalás lehetősége, mégis eső indexek, vagyis az eddigi pénzpumpa valóban lufiként fújta az indexeket és most hogy a visszahívás szele megcsapta a piacokat addig fognak esni míg a pumpa nélküli realitásukat el nem érik, valószínűleg kiárazódik az ingyen zsé szelleme, erősödik dollár ,igen szépen trendszerűen, és átértékelődnek a befektetések, folytatódik illetve felgyorsul a rizikós eszközosztályokból való tőkekiáramlás...

ez a hangulat könnyen a mélybe taszíthatja a buxot, és az égbe lőheti a huf kereszteket, teljes hati short tartva, továbbra is az első körös célárig,onnan meglátjuk jön-e a megnyugvás, mert 18k körül már long felé fordulnék ( ha adott a szentiment )

kiderül

Re: nincs cím

#632245 BudFox Előzmény: #632243

kérdés csak az hogy ezeket a mostani híreket mennyire tartják fontosnak...

holnap meg péntek...ilyenkor általában esni szoktunk.

Re: nincs cím

#632243 Fornit Előzmény: #632236

Gondolom réssel estt. Nem tudom esetleg visszaszúr e betölteni huszonakárhová.

.

Re: nincs cím

#632236 BudFox Előzmény: #632143

SP már 1602.83 - akkor jöhet az a 46 -os bakancs, és az 1600 berúgása ? vagy visszapattan innen...

Re: nincs cím

#632227 BudFox Előzmény: #632210

USA nagyon beindult az esésben.

-0.85

-1.10

már -1.47 %

ez az utóbbi pár hónap legnagyobb 2 esése eddig...szóval valami megmozdul most ?

Re: nincs cím

#632210 Fornit Előzmény: #632208

Én is tartom, de ez csak pár kontaktus. Olyan játéknak indult, de ha már így alakult futtatom. :)

Re: nincs cím

#632208 BudFox Előzmény: #632097

Gratula a pénzhez ...

én még tartom a shortokat...és lehetőleg lefele még ráadok...tegnapelőtt adtam rá még 500 on...

csak az SP futurest figyelem továbbra is....ha az megindul nagyon fölfele akkor zárok.

Re: nincs cím

#632178 Frontin Előzmény: #632143

Köszi, én is sok sikert kívánok Neked a folytatást illetően, remélem hamarosan megint egy hajóban evezhetünk! ;-)

Re: nincs cím

#632143 Borska Előzmény: #632097

grat a trédhez!!! pénz a zsebben, ez a fontos, én tartom a pakkot , a nem elképzelhetetlen 18000 hati targettel

a reggeli meghúzás-beadás óta 60 pontos mozgással sávozgatunk bux 18840es napi aljának törését várom és egy szinttel lejjebb lépést , ha fölfelé indulna még résvisszatöltés is lehetne belőlle, de ennek szerintem most kisebb a sansza

...ez a FED kommunikáció hetekre irányt adhat

Re: nincs cím

#632097 Frontin Előzmény: #631969

Egyelőre lezártam ma mindent 100-185 között, megvárom mi lesz a folytatás. Otp elég sokat esett a napokban, nem hiszem hogy a 600 környékét elsőre levinné, persze lehet hogy tévedek és meg sem áll 400-ig. A Mol meg egyelőre tartja magát, ezen egy kicsit csodálkozom is, tőle vártam volna hogy megtámogassa az esést. Persze lehet hogy még ma/holnap ezt be is pótolja, chart alapján legalábbis ezt várnám tőle. Nekem most egy kis pihi jön, várom a következő lehetőséget. Lehet hogy még futtatnom kellett volna tovább, de nem vagyok biztos benne, hogy itt van már a magasabb szintű trendforduló. Meglátjuk.

Re: nincs cím

#631969 Frontin Előzmény: #631923

Jó reggelt! Otp-t egyelőre fogja az első komolyabb támasza, ezen nem is kell csodálkozni, a 4600 fontos szint. Pár napja említettem a Mol-t, hogy esést várnék benne ha újra lefordul 17K-ról. Ez úgy tűnik lehet hogy meglesz, ez esetben minimum 400-500 közé várom le első körben, akár még a héten. Bux-nál 18.800 körüli zárót várok ma.

de komolyra véve a dolgo…

#631923 Borska

de komolyra véve a dolgot, a nyilatkozat semmis, de a dollár reakciója sokat sejtető, a piac árazza, kezdi árazni az erős usd-t, ez pedig ki fog hatni mindenre......

....reggel réssel nyitás , és nem biztos a visszatöltés

kiderül

Re: nincs cím

#631872 BudFox Előzmény: #631804

ájháháhááá :-)))

Mondtam hogy semmitmondó lesz ez az egész....akkora a baj, hogy féltek bármit is mondani..inkább kiadtak egy ilyen semmitmondó nyilatkozatot :-)))

csúcs

Re: nincs cím

#631832 BudFox Előzmény: #631800

:-))) Bármi is lesz..de az biztos hogy valami oltári nagy hazugság lesz, valami semmitmondóan nevetséges köntösbe bújtatva :DDD

de műr Obamanak is tele van a hócipője ezekkel a zsidókkal...mert aztmondta hogy jobb lenne ha már elhúzna a FED éléről a fenébe :D