Regisztráció Elfelejtett jelszó

Hozzászólás

Borska

de komolyra véve a dolgot, a nyilatkozat semmis, de a dollár reakciója sokat sejtető, a piac árazza, kezdi árazni az erős usd-t, ez pedig ki fog hatni mindenre......

....reggel réssel nyitás , és nem biztos a visszatöltés

kiderül