Re: nincs cím 2013. június 20. 15:39 BudFox Előzmény: #632097 Gratula a pénzhez ... én még tartom a shortokat...és lehetőleg lefele még ráadok...tegnapelőtt adtam rá még 500 on... csak az SP futurest figyelem továbbra is....ha az megindul nagyon fölfele akkor zárok.