Re: nincs cím
Frontin Előzmény: #631969Egyelőre lezártam ma mindent 100-185 között, megvárom mi lesz a folytatás. Otp elég sokat esett a napokban, nem hiszem hogy a 600 környékét elsőre levinné, persze lehet hogy tévedek és meg sem áll 400-ig. A Mol meg egyelőre tartja magát, ezen egy kicsit csodálkozom is, tőle vártam volna hogy megtámogassa az esést. Persze lehet hogy még ma/holnap ezt be is pótolja, chart alapján legalábbis ezt várnám tőle. Nekem most egy kis pihi jön, várom a következő lehetőséget. Lehet hogy még futtatnom kellett volna tovább, de nem vagyok biztos benne, hogy itt van már a magasabb szintű trendforduló. Meglátjuk.