Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Miért utálják a spekik a phylaxiát?

Re: nincs cím

#618716 Keg Jenő Előzmény: #618714

Hi, nem Èn csak adtam egy arany tippet egy havernak kora délután. Teszteljük, tipp az, hogy az idén lesz egyszer 1500.

Re: nincs cím

#618713 Keg Jenő Előzmény: #618712

Nekem vip számlám van a saxonál. Van részvény megőrzési hozzájárulás, meg kölcsön papír.

Re: nincs cím

#618712 macika Előzmény: #618711

a plusz 500 a legratyibb garázsbróker...

gondolom 10 lottal bele longoltál az esésbe )

kincsem már az equilornál skalpolgatja élesben a jenpárokat (éjszaka)

)))

Re: nincs cím

#618691 Spade Előzmény: #618670

Buxi, ha jön a JB monetáris enyhítése /2.5%-ra hitel/ nagy rally lehet nálunk is, és sztem öszre is meg fogják nyujtani...ráadásul a fed is tolja be még idén a lóvét izombol, szép mikulásunk lehet

Re: nincs cím

#618670 Keg Jenő Előzmény: #618661

A senior kollegák nem véletlenül vannak rácuppanva... sok profi a nyereség egy részét megjátsza egy külön erre a célra nyított "stop loss" számlán. Dupla vagy semmi... több semi néha 100 x. Föleg a forex garázs cégeknél érdemes ezt a veszteség korlátozást használni.

Re: nincs cím

#618663 Dr. ursi Előzmény: #618661

nemtom.

mivel többsége elérhetetlen.

és olyan papírjaik vannak amik nem kamatoznak nem osztalékoznak.

phy, econet-est, bár van otp mol is dögivel iszonyú árakról.

fogalmam sincs megkapják e az adópapaírt v mit csinálnak vele.

Re: nincs cím

#618649 Zotya32 Előzmény: #618647

A holdingcsoport főbb prioritásai a jövőben:

• A Holding továbbra is keresi a tamási kirendeltségen meglévő raktárépületek és a

holdingcsoportba tartozó egri ingatlan legjobb hasznosítási lehetőségeit.

• Fő szempont a holdingcsoportba tartozó Révay irodaház bérlői kihasználtságának

megőrzése, további növelése, valamint az irodaház fűtőrendszerének felújítása. Az

irodaházat terhelő 2013. év végén lejáró hitel kifizetése, átstrukturálása;

• Fontos feladat a média ágazatba tartozó holdingelem teljes körű támogatása a hosszú

távú rádiófrekvencia biztosítása érdekében;

• Új üzleti aktivitások felkutatása és a csoportba integrálása.

az utolsó pont már teljesült is, a haveri cégek behozatalával.

Re: nincs cím

#618647 Zotya32 Előzmény: #618580

már csak a haveri kutyák voltak ott... re: 100% igen

http://bet.hu/newkibdata/114008513/PH_KGY_Hat_rozatok20130430.pdf

2/2013. (IV.30.) számú Közgyűlési Határozat

A Társaság Közgyűlése elfogadja a Társaság 2012. évi Számviteli törvény szerinti

beszámolóját 2 357 020 eFt mérleg-főösszeggel, -1 012 174 eFt mérleg szerinti

eredménnyel és az alábbi főbb adatokkal (28.007.000 igen (100 %) szavazattal, 0 nem

(0 %) szavazattal, 0 (0 %) tartózkodás mellett):

Re: nincs cím

#618580 macika Előzmény: #618564

tökéletes a látlelet

de a másik őstolvajokról se feledkezzünk meg - humet, econet - és a nemrég debütált utánpótlás is "jó" úton halad.....