Re: nincs cím 2013. május 1. 18:35 macika Előzmény: #618711 a plusz 500 a legratyibb garázsbróker... gondolom 10 lottal bele longoltál az esésbe ) kincsem már az equilornál skalpolgatja élesben a jenpárokat (éjszaka) )))