Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

OdyMa Előzmény: #618465

Én is eladtam ma reggel 35 -ön. Öt évig volt Phylaxiám, és azt kell mondjam, ez a cég majdnem mindent megtestesít, ami ebben az országban rossz: korrupció, hazugság, csalás, mutyi, a becsületes emberek hülyének nézése és kifosztása (és a sort még lehetne folytatni). A phylaxia ezen "tevékenységek" szinonimájává vált. Én a magam részéről csak azt kívánom, hogy azt a sok pénzt amit összeloptak, költsék mind gyógyszerre.