Vegyen a nasdaqon NCR részvényt az összes határidőn és call opciót is.
Vegyen a nasdaqon NCR részvényt az összes határidőn és call opciót is.
Hi, nem Èn csak adtam egy arany tippet egy havernak kora délután. Teszteljük, tipp az, hogy az idén lesz egyszer 1500.
Demózol Buxim, ennyi év után?
Végülis abban nem veszíthetsz.:-))
Nekem vip számlám van a saxonál. Van részvény megőrzési hozzájárulás, meg kölcsön papír.
a plusz 500 a legratyibb garázsbróker...
gondolom 10 lottal bele longoltál az esésbe )
kincsem már az equilornál skalpolgatja élesben a jenpárokat (éjszaka)
)))
feleségverő politikusok régről:
Demszky, Wekler... Erdőkövesd szocialista polgármestere az MSZP Heves megyei elnökségének tagja, Földi Gyula (2008-as cikkből)
http://blog.xfree.hu/myblog.tvn?SID=&pid=8530&n=zgfumag&blog_cim=Ballib ver
Ezek a fideszesek verik a nőket, vettem applet 402 ért pár napja doki. :))
Buxi, ha jön a JB monetáris enyhítése /2.5%-ra hitel/ nagy rally lehet nálunk is, és sztem öszre is meg fogják nyujtani...ráadásul a fed is tolja be még idén a lóvét izombol, szép mikulásunk lehet
A senior kollegák nem véletlenül vannak rácuppanva... sok profi a nyereség egy részét megjátsza egy külön erre a célra nyított "stop loss" számlán. Dupla vagy semmi... több semi néha 100 x. Föleg a forex garázs cégeknél érdemes ezt a veszteség korlátozást használni.
nemtom.
mivel többsége elérhetetlen.
és olyan papírjaik vannak amik nem kamatoznak nem osztalékoznak.
phy, econet-est, bár van otp mol is dögivel iszonyú árakról.
fogalmam sincs megkapják e az adópapaírt v mit csinálnak vele.
Az adó papírokat azért átveszik azok az alvó ügyik ugye?
A holdingcsoport főbb prioritásai a jövőben:
• A Holding továbbra is keresi a tamási kirendeltségen meglévő raktárépületek és a
holdingcsoportba tartozó egri ingatlan legjobb hasznosítási lehetőségeit.
• Fő szempont a holdingcsoportba tartozó Révay irodaház bérlői kihasználtságának
megőrzése, további növelése, valamint az irodaház fűtőrendszerének felújítása. Az
irodaházat terhelő 2013. év végén lejáró hitel kifizetése, átstrukturálása;
• Fontos feladat a média ágazatba tartozó holdingelem teljes körű támogatása a hosszú
távú rádiófrekvencia biztosítása érdekében;
• Új üzleti aktivitások felkutatása és a csoportba integrálása.
az utolsó pont már teljesült is, a haveri cégek behozatalával.
már csak a haveri kutyák voltak ott... re: 100% igen
http://bet.hu/newkibdata/114008513/PH_KGY_Hat_rozatok20130430.pdf
2/2013. (IV.30.) számú Közgyűlési Határozat
A Társaság Közgyűlése elfogadja a Társaság 2012. évi Számviteli törvény szerinti
beszámolóját 2 357 020 eFt mérleg-főösszeggel, -1 012 174 eFt mérleg szerinti
eredménnyel és az alábbi főbb adatokkal (28.007.000 igen (100 %) szavazattal, 0 nem
(0 %) szavazattal, 0 (0 %) tartózkodás mellett):