Re: nincs cím
Keg Jenő Előzmény: #618661A senior kollegák nem véletlenül vannak rácuppanva... sok profi a nyereség egy részét megjátsza egy külön erre a célra nyított "stop loss" számlán. Dupla vagy semmi... több semi néha 100 x. Föleg a forex garázs cégeknél érdemes ezt a veszteség korlátozást használni.