Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Dr. ursi Előzmény: #618661

nemtom.

mivel többsége elérhetetlen.

és olyan papírjaik vannak amik nem kamatoznak nem osztalékoznak.

phy, econet-est, bár van otp mol is dögivel iszonyú árakról.

fogalmam sincs megkapják e az adópapaírt v mit csinálnak vele.