Re: nincs cím
Dr. ursi Előzmény: #618661nemtom.
mivel többsége elérhetetlen.
és olyan papírjaik vannak amik nem kamatoznak nem osztalékoznak.
phy, econet-est, bár van otp mol is dögivel iszonyú árakról.
fogalmam sincs megkapják e az adópapaírt v mit csinálnak vele.