Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Spade Előzmény: #618670

Buxi, ha jön a JB monetáris enyhítése /2.5%-ra hitel/ nagy rally lehet nálunk is, és sztem öszre is meg fogják nyujtani...ráadásul a fed is tolja be még idén a lóvét izombol, szép mikulásunk lehet