Mi van? Ikertesód is van? Vele lehetne értelmes vitákat is folytatni!
Mi van? Ikertesód is van? Vele lehetne értelmes vitákat is folytatni!
nem hinném... sajnos minden feljelentés a kukában végezte, zsebükben az "igazságszolgáltatás" (jogi területe)
ha kivezetnék ennyiért volna egy kis balhé
akárcsak a kregben ahol most alakul
vmi idén lesz.... túl sok papírt vettek, kötöttek át 32 környékén... lehet, hogy valóban felvásárolják, aztán jöhet a kivezetés? ez esetben akkor 32-nél többet nem fog érni, de legalább, akinek évek óta van, az megszabadul tőle, aztán kezdheti a pénze visszaszerzését más papírokon keresztül... ehhez is rengeteg türelem kell majd, nem szabad kapkodnunk.
Camino, még mindig ez a nóta?
Hány éve már??
hihetetlen.
Látod,ezzel a mondatoddal mindent el is mondtál: ez is bene van,DE lehet fordítva is.
Mint már írtam: lehet újra 6 forint ,DE 100ft is.
Csak is ŐK tudják.
sztem jó páran forintoznak (nyitóban és zárásban ezt lehet látni), illetve vesznek a hati miatt (kicsik)
aztán nehogy ezeket kirázzák egy szép nagy eséssel amit lent megvesznek a "pakolgatók"
ez is benne van , de lehet fordítva is
jenőbának megveszem a hatos széket )))
A Ferencváros értékesíteni kívánja a hamarosan lebontásra kerülő Albert Stadion egyes részeit és tartozékait - közölte a labdarúgócsapatot működtető FTC Zrt. vezérigazgatója.
http://sportgeza.hu/futball/hirek/2013/03/07/ertekesiti_a_fradi_a_stadion_egyes_reszeit/
(Ha van olyan) aki venni akar nem azzal a céllal hogy 1-2 ft al feljebb eladja, az megtehette bármikor ezen a szinten kb az elmúlt 1 évben. Már jó ideje 29-31 az "örökárfolyam".
Amint megjegyezted mindjárt vettek is el a vételi oldalról,hogy ne legyen 500 000 darab.
Vicc !
Aki(k) venni akar(nak) az nem állna be a vételi könyvbe ekkora mennyiséggel.
sajna ez még csak mindig műkereskedés
ungáriás szarakodik
nem tom kinek a pakkjait mossák szét
Ha úgy akarják és eljön az ideje milliós tételek fognak repkedni.
nini:
"(#208702) Bejelentés
Értékelés: 0
válasz erre | Ma, 10:14
Ma zárás után várható bejelentés a felvásrlással kapcsolatosan.
Attila911"
Köszönjük Attila (M.?)
akinek kell ez sz*rkupac meg is érdemli, hogy ha felvásárolja. remélem 5 ft-nál többet nem ad érte... bár tőlem megveheti 2 tábla Tibi csokiért is a 37.000 db-omat... legalább édes íz marad a számban a phylaxia után.. :))