Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #602221

nini:

"(#208702) Bejelentés

Értékelés: 0

válasz erre | Ma, 10:14

Ma zárás után várható bejelentés a felvásrlással kapcsolatosan.

Attila911"

Köszönjük Attila (M.?)

akinek kell ez sz*rkupac meg is érdemli, hogy ha felvásárolja. remélem 5 ft-nál többet nem ad érte... bár tőlem megveheti 2 tábla Tibi csokiért is a 37.000 db-omat... legalább édes íz marad a számban a phylaxia után.. :))