Re: nincs cím
Zotya32 Előzmény: #602221nini:
"(#208702) Bejelentés
Értékelés: 0
válasz erre | Ma, 10:14
Ma zárás után várható bejelentés a felvásrlással kapcsolatosan.
Attila911"
Köszönjük Attila (M.?)
akinek kell ez sz*rkupac meg is érdemli, hogy ha felvásárolja. remélem 5 ft-nál többet nem ad érte... bár tőlem megveheti 2 tábla Tibi csokiért is a 37.000 db-omat... legalább édes íz marad a számban a phylaxia után.. :))