Re: nincs cím
Elcamino65 Előzmény: #602899Amint megjegyezted mindjárt vettek is el a vételi oldalról,hogy ne legyen 500 000 darab.
Vicc !
Aki(k) venni akar(nak) az nem állna be a vételi könyvbe ekkora mennyiséggel.
Amint megjegyezted mindjárt vettek is el a vételi oldalról,hogy ne legyen 500 000 darab.
Vicc !
Aki(k) venni akar(nak) az nem állna be a vételi könyvbe ekkora mennyiséggel.