Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Elcamino65 Előzmény: #602899

Amint megjegyezted mindjárt vettek is el a vételi oldalról,hogy ne legyen 500 000 darab.

Vicc !

Aki(k) venni akar(nak) az nem állna be a vételi könyvbe ekkora mennyiséggel.