Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #603056

vmi idén lesz.... túl sok papírt vettek, kötöttek át 32 környékén... lehet, hogy valóban felvásárolják, aztán jöhet a kivezetés? ez esetben akkor 32-nél többet nem fog érni, de legalább, akinek évek óta van, az megszabadul tőle, aztán kezdheti a pénze visszaszerzését más papírokon keresztül... ehhez is rengeteg türelem kell majd, nem szabad kapkodnunk.