Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Keg Jenő Előzmény: #601831

A fradi verés előtt egy tréfa. :_))

- Kabát Petikém, nem kéne felhívni a

paksiakat?

- Lehet, add meg a számukat.

- Okés.

- Hogy kezdődik?

- 06. :)