Re: nincs cím 2013. március 6. 6:43 Keg Jenő Előzmény: #601831 A fradi verés előtt egy tréfa. :_)) - Kabát Petikém, nem kéne felhívni a paksiakat? - Lehet, add meg a számukat. - Okés. - Hogy kezdődik? - 06. :)