Regisztráció Elfelejtett jelszó

Miért utálják a spekik a phylaxiát?

Re: nincs cím

#603073 Zotya32 Előzmény: #603065

nem hinném... sajnos minden feljelentés a kukában végezte, zsebükben az "igazságszolgáltatás" (jogi területe)

Re: nincs cím

#603065 macika Előzmény: #603061

ha kivezetnék ennyiért volna egy kis balhé

akárcsak a kregben ahol most alakul

Re: nincs cím

#603061 Zotya32 Előzmény: #603056

vmi idén lesz.... túl sok papírt vettek, kötöttek át 32 környékén... lehet, hogy valóban felvásárolják, aztán jöhet a kivezetés? ez esetben akkor 32-nél többet nem fog érni, de legalább, akinek évek óta van, az megszabadul tőle, aztán kezdheti a pénze visszaszerzését más papírokon keresztül... ehhez is rengeteg türelem kell majd, nem szabad kapkodnunk.

Re: nincs cím

#603005 Elcamino65 Előzmény: #602987

Látod,ezzel a mondatoddal mindent el is mondtál: ez is bene van,DE lehet fordítva is.

Mint már írtam: lehet újra 6 forint ,DE 100ft is.

Csak is ŐK tudják.

Re: nincs cím

#602987 macika Előzmény: #602914

sztem jó páran forintoznak (nyitóban és zárásban ezt lehet látni), illetve vesznek a hati miatt (kicsik)

aztán nehogy ezeket kirázzák egy szép nagy eséssel amit lent megvesznek a "pakolgatók"

ez is benne van , de lehet fordítva is

Re: nincs cím

#602916 Fornit Előzmény: #602914

(Ha van olyan) aki venni akar nem azzal a céllal hogy 1-2 ft al feljebb eladja, az megtehette bármikor ezen a szinten kb az elmúlt 1 évben. Már jó ideje 29-31 az "örökárfolyam".

Re: nincs cím

#602914 Elcamino65 Előzmény: #602899

Amint megjegyezted mindjárt vettek is el a vételi oldalról,hogy ne legyen 500 000 darab.

Vicc !

Aki(k) venni akar(nak) az nem állna be a vételi könyvbe ekkora mennyiséggel.

Re: nincs cím

#602904 macika Előzmény: #602899

sajna ez még csak mindig műkereskedés

ungáriás szarakodik

nem tom kinek a pakkjait mossák szét

Re: nincs cím

#602434 Zotya32 Előzmény: #602221

nini:

"(#208702) Bejelentés

Értékelés: 0

válasz erre | Ma, 10:14

Ma zárás után várható bejelentés a felvásrlással kapcsolatosan.

Attila911"

Köszönjük Attila (M.?)

akinek kell ez sz*rkupac meg is érdemli, hogy ha felvásárolja. remélem 5 ft-nál többet nem ad érte... bár tőlem megveheti 2 tábla Tibi csokiért is a 37.000 db-omat... legalább édes íz marad a számban a phylaxia után.. :))