Re: nincs cím
macika Előzmény: #602914sztem jó páran forintoznak (nyitóban és zárásban ezt lehet látni), illetve vesznek a hati miatt (kicsik)
aztán nehogy ezeket kirázzák egy szép nagy eséssel amit lent megvesznek a "pakolgatók"
ez is benne van , de lehet fordítva is