Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

macika Előzmény: #602914

sztem jó páran forintoznak (nyitóban és zárásban ezt lehet látni), illetve vesznek a hati miatt (kicsik)

aztán nehogy ezeket kirázzák egy szép nagy eséssel amit lent megvesznek a "pakolgatók"

ez is benne van , de lehet fordítva is