záróban meg fognak nyílni az első adag shortjaim....,veszélyes tetővadászat, de hátha bejön
záróban meg fognak nyílni az első adag shortjaim....,veszélyes tetővadászat, de hátha bejön
nem eszik olyan forrón a kását...OTP le-kókadt, határidő is esett 120 pontot már....
aztán a végére meg megrántják meglehet :-)
adatok is jók lettek, SP kicsit megugrott, de most egyheylben áll...
ma Orbán találkozik keresztanyával..erre azért jöhet ki hír..
Nem lennék semmi ilyesmi ellen, de ez elég klasszikusnak néz ki:
[url= http://postimage.org/image/l2aa18der/][img] http://s13.postimage.org/l2aa18der/F_les_Cs_sze.jpg[/img][/url]
Nem mintha ezen a piacon ez számítana...
Múltkori tetőnél vagyunk...vki egy shortot?
aztán sokszor mi is csak nézni szoktunk amikor a záró szakaszban, vagy nap közben hirtelen, nagy pakkok jelennek meg a könyvben, ijesztegetésre, majd gyorsan el is tűnnek zárás előtt..stb...szóval semmin sem lehet meglepődni már.
de láttam :D
és már itt is sokan gyanítják..és lehet hogy nem alaptalan hogy a kormány nem készpénzzel meg ellopott pénzzel fizeti ki a hasznos támogatóit, hanem információkkal, ezáltal a külföldi befektetőktől, meg a többitől szedi el a pénzt, hogy igy fizesse ki a segtőit...
sokszor elég sok a gyanús mozgás...de persze senkinek az ég világon nem tűnik fel semmi..
akkor számoljunk csak tegnap előtt indultak a furcsa mozgások kb...tehát még egy-két nap és fontos piacmozgató bejelentés jön a kormány részéről !!!!
persze azt is tudom hogy amit itt lehet keresni az aprópénz.....devizával 200-300 os tőkeáttéttel sokszorta nagyobb pénzt lehet keresni, és még csak gyanús sem lenne senkinek.
ezt már hallottátok a rádió is bemondta minden órában a NEO FM -en. :
Rejtélyes szoftver bénítja a tőzsdét
http://index.hu/tech/2012/10/10/rejtelyes_szoftver_benitja_a_tozsdet/#
itt szórakozunk, meg jókat mulatunk sokszor mikor mondjuk hogy a "kis pajeszos" már megint rángatja a joystick -ját..oszt' közbe meg ez a valóság :DD
Néha olyan gyerekes vagy, pedig tudom, öreg róka vagy már.
A hírek majd jönnek pár nap múlva, és akik most vették, rázúdítják azokra, akik a hírre kezdik el venni. Nem láttál még ilyet????????
de most végül is mire föl száguldunk ?
mert én most nem látom hogy miért ....mi az ami most volt ? hírek nem voltak...csak úgy meg ha emelkedünk annak meg lesz a böjtje tudjuk jól....
Akkor pedig ne akarjuk puszta kézzel megállítani a száguldó vonatot Bud koma...párszor már akartam de nem sikerült! :D