Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #561886

aztán sokszor mi is csak nézni szoktunk amikor a záró szakaszban, vagy nap közben hirtelen, nagy pakkok jelennek meg a könyvben, ijesztegetésre, majd gyorsan el is tűnnek zárás előtt..stb...szóval semmin sem lehet meglepődni már.