Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #561778

én meg nem raktam be reggel a Stopot úgyhogy lemaradtam róla :affene.....

egyébként megfigyeltétek ? minél nagyobb a baj a világban, most, annál feljebb erőszakolják a piacokat...immunisak a rossz hírekre..