Re: nincs cím 2012. október 11. 10:32 BudFox Előzmény: #561778 én meg nem raktam be reggel a Stopot úgyhogy lemaradtam róla :affene..... egyébként megfigyeltétek ? minél nagyobb a baj a világban, most, annál feljebb erőszakolják a piacokat...immunisak a rossz hírekre..