Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #561822

de most végül is mire föl száguldunk ?

mert én most nem látom hogy miért ....mi az ami most volt ? hírek nem voltak...csak úgy meg ha emelkedünk annak meg lesz a böjtje tudjuk jól....