Re: nincs cím 2012. október 11. 10:57 BudFox Előzmény: #561822 de most végül is mire föl száguldunk ? mert én most nem látom hogy miért ....mi az ami most volt ? hírek nem voltak...csak úgy meg ha emelkedünk annak meg lesz a böjtje tudjuk jól....