Re: nincs cím 2012. október 11. 11:12 Ricsi Előzmény: #561823 Néha olyan gyerekes vagy, pedig tudom, öreg róka vagy már. A hírek majd jönnek pár nap múlva, és akik most vették, rázúdítják azokra, akik a hírre kezdik el venni. Nem láttál még ilyet????????