Re: nincs cím
BudFox Előzmény: #561822ezt már hallottátok a rádió is bemondta minden órában a NEO FM -en. :
Rejtélyes szoftver bénítja a tőzsdét
http://index.hu/tech/2012/10/10/rejtelyes_szoftver_benitja_a_tozsdet/#
itt szórakozunk, meg jókat mulatunk sokszor mikor mondjuk hogy a "kis pajeszos" már megint rángatja a joystick -ját..oszt' közbe meg ez a valóság :DD