Ezért nagyon kár volt a magyar paicnak tegnap hősködni...
Ezért nagyon kár volt a magyar paicnak tegnap hősködni...
Közben meg is lett gyorsan a 900, napon belüli játéknak jó az ilyen mozgás.
Ja-ja! :-)
Otp szvsz 925 rövid megálló, aztán jöhet a 900, utána passz.
Kicsit sárga, kicsit savanyú, de a mienk:) Amikor vételi eladási oldalon végig 1-1 kontik vannak, igazi nagyhalnak érezhetjük magunkat :)
Rá kéne tényleg szánni egy kis időt már erre a dologra. Legalábbis el kéne kezdeni figyelni pár hónapig, aztán lehetne lépni is v.mit. Csak nehezen válik meg az ember egy úgymond "jól" bejáratott tereptől, akármilyen is az.
Én már le:)
Azóta tök nyugodt az életem, és megvan a betevőm. És ez így pont jó nekem, én a ti mazochizmusotokat nem értem. De ti tudjátok, a ti időtök, a ti pénzetek. Annyiszor leírtam már, sokkal jobban lehet kint keresni.
Már csak mi küzdünk itt a posványban, te már leléptél innen, nem Ricsi?
Lehet, azért kicsi a forgalom, mert sokan elmentek már :)))
A forgalom még a tegnapi nulla forgalomnál is nullább...
én nemtudom....sokan itt fogják hagyni a BÉT -et ha ez igy megy tovább..már igy is sokan elmentek.....
Bedobhatna még v.mi hastáncot amitől végre végleg összecsinálná magát! ;-)
Persze hogy nem, ez extra rövidre szól egyelőre, nagyobb időtávon több időre van szükség a fordulathoz.
Illetve Mol-nál még játszhat egy dupla zz korrekció., ez is lefelé mutatna rövidtávon.
10, 60 percesen nem mutatja a divergenciát
A molnál óráson mutathat egy eső háromszöget is valóban
Én most Otp-nél várnék minimum egy rövid fordulatot.
http://kepfeltoltes.hu/120924/209537585OTP5_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
OK:)
Mindegy, közben betettem a molos árbócszalagot is:)
Lehet, hogy úgy van, ahogy írod, de óráson is (természetesen:) ott a zászló
http://kepfeltoltes.hu/120924/BUX121260_www.kepfeltoltes.hu_.jpg