Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX 1212

Re: nincs cím

#556797 Fornit Előzmény: #556796

Kicsit sárga, kicsit savanyú, de a mienk:) Amikor vételi eladási oldalon végig 1-1 kontik vannak, igazi nagyhalnak érezhetjük magunkat :)

Re: nincs cím

#556796 Frontin Előzmény: #556795

Rá kéne tényleg szánni egy kis időt már erre a dologra. Legalábbis el kéne kezdeni figyelni pár hónapig, aztán lehetne lépni is v.mit. Csak nehezen válik meg az ember egy úgymond "jól" bejáratott tereptől, akármilyen is az.

Re: nincs cím

#556795 Ricsi Előzmény: #556791

Én már le:)

Azóta tök nyugodt az életem, és megvan a betevőm. És ez így pont jó nekem, én a ti mazochizmusotokat nem értem. De ti tudjátok, a ti időtök, a ti pénzetek. Annyiszor leírtam már, sokkal jobban lehet kint keresni.

Re: nincs cím

#556787 BudFox Előzmény: #556640

A forgalom még a tegnapi nulla forgalomnál is nullább...

én nemtudom....sokan itt fogják hagyni a BÉT -et ha ez igy megy tovább..már igy is sokan elmentek.....

Re: nincs cím

#556640 Frontin Előzmény: #556614

Bedobhatna még v.mi hastáncot amitől végre végleg összecsinálná magát! ;-)

Re: nincs cím

#556601 Frontin Előzmény: #556596

Persze hogy nem, ez extra rövidre szól egyelőre, nagyobb időtávon több időre van szükség a fordulathoz.

Re: nincs cím

#556598 Frontin Előzmény: #556594

Illetve Mol-nál még játszhat egy dupla zz korrekció., ez is lefelé mutatna rövidtávon.