Re: nincs cím 2012. szeptember 25. 9:40 Fornit Előzmény: #556796 Kicsit sárga, kicsit savanyú, de a mienk:) Amikor vételi eladási oldalon végig 1-1 kontik vannak, igazi nagyhalnak érezhetjük magunkat :)