Re: nincs cím 2012. szeptember 25. 9:05 BudFox Előzmény: #556640 A forgalom még a tegnapi nulla forgalomnál is nullább... én nemtudom....sokan itt fogják hagyni a BÉT -et ha ez igy megy tovább..már igy is sokan elmentek.....