Re: nincs cím
Frontin Előzmény: #556573Naposon most teszteli vissza a már áttört emelkedő trendvonalának felső szárát, egyelőre az támasztja alulról. Óráson én inkább ékelődésnek nézem a dolgot mint zászlónak, és ezen ékelődésen belül én még várnék egy lokális aljat. A végeredményen persze ez nem sokat változtat, ha zászló ha ék, újabb csúcs jöhet majd utána, egyelőre legalábbis úgy fest a dolog, persze ez gyorsan változhat.