Re: nincs cím
Frontin Előzmény: #556795Rá kéne tényleg szánni egy kis időt már erre a dologra. Legalábbis el kéne kezdeni figyelni pár hónapig, aztán lehetne lépni is v.mit. Csak nehezen válik meg az ember egy úgymond "jól" bejáratott tereptől, akármilyen is az.