Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Ricsi Előzmény: #556791

Én már le:)

Azóta tök nyugodt az életem, és megvan a betevőm. És ez így pont jó nekem, én a ti mazochizmusotokat nem értem. De ti tudjátok, a ti időtök, a ti pénzetek. Annyiszor leírtam már, sokkal jobban lehet kint keresni.