Re: nincs cím
Ricsi Előzmény: #556791Én már le:)
Azóta tök nyugodt az életem, és megvan a betevőm. És ez így pont jó nekem, én a ti mazochizmusotokat nem értem. De ti tudjátok, a ti időtök, a ti pénzetek. Annyiszor leírtam már, sokkal jobban lehet kint keresni.