Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX 1212

Re: jh

#555525 Waszeitung Előzmény: #555524

Nekem teljesen jó ha holnap hoz a konyhára...de ezek a 100 kontis vevők is komolyan gondolják a vételt?

Kíváncsian várom mi sül ki belőle....279 kontis vétel,na ne!

Bár 19e alá meg szépen beálltak adni.

Re: jh

#555524 Frontin Előzmény: #555519

Ezek a vételek már a holnapi napnak szólnak. Szerintem nekem ez a hét már felejtős, meg várom a "valós" történésekkel a jövő hetet, kár itt bohóckodnom. Holnapra szerintem beérhetnek a mai vételeid. Sok sikert!

OTP Bux122 850RE zárva?…

#555518 Ibiza

OTP Bux122 850RE zárva?

zárják a shortokat..holnap 3.péntek

Re: jh

#555517 Frontin Előzmény: #555495

Hát ez így nagyon sz@r, minden ellentétesen mozog, így marad az egy helyben toporgás. Mol-t szerintem felcseszik 600-ra ha ma nem akkor holnap, Rg-t 40K-ra, Teló passz, Otp passz. Mindenesetre eddig szivatják mindkét oldalt rendesen, hati shortosokat, Oti longosokat. Jó is ez így... :-(

Re: jh

#555495 Frontin Előzmény: #555487

Most a hati vevője vagy tud v.mit, v. rohadt nagyot fog szívni. Veszi mintha muszály lenne...

Re: jh

#555486 Frontin Előzmény: #555481

Na most talán ha bele nem rondítanak, akkor megindulhatunk a következő támaszig, bux végre kezdi letörni ezt a 600 körüli szintet...

Re: jh

#555481 BudFox Előzmény: #555468

hát igen..Richter mindig külön utakon jár....MOL -meg érdekes....mindig találnak valamit , valami olajmezőt, akkor az befolyásolja, aztán az olaj ár...aztán ha fel akarnak valamit vásárolni, vagy ha más nem akkor az állam szándékai...szóval nehéz kiigazodni rajta...

Re: jh

#555468 Frontin Előzmény: #555452

Zavar hogy nagyon tartanak minket, egyszerűen nem bírunk egy egészségeset esni. Egyedül az Otp-vel bohóckodnak, a többi az be van betonozva. Olyan érzése van az embernek, hogy csak az alkalmat várják hogy téphessenek egyet. Lefele egyszerűen csak poroszkálni tudunk, vételi erő meg még nincs. Szerintem holnap zárásig felfelé fogunk innen araszolgatni, jövő héten meg talán beindulnak a komolyabb mozgások. Mol szerintem esélyes hogy 600 körül fog zárni.

fd

#555459 Waszeitung

Tegnap előtti shortot zártam,850 magasságában belevettem,stop 800 alatt....jöjjön aminek jönnie kell.

Re: jh

#555452 BudFox Előzmény: #555437

SP -7 ponton kezdett, mi is megyünk most lefele.....hát longos szempontból nem fest valami szépen.....Határidő -189 ponton....

még megy a hullámzás.

Re: jh

#555448 Frontin Előzmény: #555437

Egyelőre érezhetően nagyon védik ezt a szintet, lehet hogy nem is fog változni már a helyzet ezen a héten. Nincs mese, türelmesnek kell lenni.

Re: jh

#555438 Ibiza Előzmény: #555420

OTP 850 felett semmi gond.. 650 felett is még jó..

nagy mozgások jöhetnek muszáj legyen papír..én a beragadtakkal szoktam DT shortolni..

Re: jh

#555437 Frontin Előzmény: #555420

Richterrel szórakoznak most meg. Usa nyitást most már biztosan megvárják, utána talán irányt kapunk.

Re: jh

#555420 BudFox Előzmény: #555402

nem, nekem csak a kis samesz száma van meg..de az nem sok vizet zavar :DDD

azért OTP szépen a mélyben tanyázik már.... milyen mérgesek lehetnek most azok akiket 4000 -nél vételre buzdítottak telfonon ? :D

Re: jh

#555418 BudFox Előzmény: #555402

nem, nekem csak a kis samesz száma van meg..de az nem sok vizet zavar :DDD

azért OTP szépen a mélyben tanyázik már.... milyen mérgesek lehetnek most azok akiket 4000 -nél vételre buzdítottak telfonon ? :D

Re: jh

#555402 Ibiza Előzmény: #555374

nincs meg a kis pajeszos száma?..az szívás :))

kínlódunk mint malac a jégen.