Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: jh

Waszeitung Előzmény: #555524

Nekem teljesen jó ha holnap hoz a konyhára...de ezek a 100 kontis vevők is komolyan gondolják a vételt?

Kíváncsian várom mi sül ki belőle....279 kontis vétel,na ne!

Bár 19e alá meg szépen beálltak adni.