Re: jh
Waszeitung Előzmény: #555524Nekem teljesen jó ha holnap hoz a konyhára...de ezek a 100 kontis vevők is komolyan gondolják a vételt?
Kíváncsian várom mi sül ki belőle....279 kontis vétel,na ne!
Bár 19e alá meg szépen beálltak adni.
Nekem teljesen jó ha holnap hoz a konyhára...de ezek a 100 kontis vevők is komolyan gondolják a vételt?
Kíváncsian várom mi sül ki belőle....279 kontis vétel,na ne!
Bár 19e alá meg szépen beálltak adni.