Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: jh

BudFox Előzmény: #555437

SP -7 ponton kezdett, mi is megyünk most lefele.....hát longos szempontból nem fest valami szépen.....Határidő -189 ponton....

még megy a hullámzás.