Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: jh

BudFox Előzmény: #555230

Igen....csak oda kell szólnom telefonon és addig húzzák fel nekem a központból ameddig csak óhajtom :DDD hogy jól ráadhassak :-)))

akkor ezt benéztem....nem volt 500, csak 349...most már rémlik valami :_)