Re: jh 2012. szeptember 20. 14:16 BudFox Előzmény: #555230 Igen....csak oda kell szólnom telefonon és addig húzzák fel nekem a központból ameddig csak óhajtom :DDD hogy jól ráadhassak :-))) akkor ezt benéztem....nem volt 500, csak 349...most már rémlik valami :_)