Re: jh 2012. szeptember 20. 15:12 BudFox Előzmény: #555402 nem, nekem csak a kis samesz száma van meg..de az nem sok vizet zavar :DDD azért OTP szépen a mélyben tanyázik már.... milyen mérgesek lehetnek most azok akiket 4000 -nél vételre buzdítottak telfonon ? :D