Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: jh

BudFox Előzmény: #555402

nem, nekem csak a kis samesz száma van meg..de az nem sok vizet zavar :DDD

azért OTP szépen a mélyben tanyázik már.... milyen mérgesek lehetnek most azok akiket 4000 -nél vételre buzdítottak telfonon ? :D