Re: jh
Frontin Előzmény: #555452Zavar hogy nagyon tartanak minket, egyszerűen nem bírunk egy egészségeset esni. Egyedül az Otp-vel bohóckodnak, a többi az be van betonozva. Olyan érzése van az embernek, hogy csak az alkalmat várják hogy téphessenek egyet. Lefele egyszerűen csak poroszkálni tudunk, vételi erő meg még nincs. Szerintem holnap zárásig felfelé fogunk innen araszolgatni, jövő héten meg talán beindulnak a komolyabb mozgások. Mol szerintem esélyes hogy 600 körül fog zárni.