Technikailag nézve a dolgot mindenképpen korrekciónak kéne jönni, csak a nagysága a kérdéses. Szerintem a bux min. meglátogatja a ma hagyott rését, a nagy kérdés az lesz, hogy részlegesen v. teljesen tölti-e vissza.
Technikailag nézve a dolgot mindenképpen korrekciónak kéne jönni, csak a nagysága a kérdéses. Szerintem a bux min. meglátogatja a ma hagyott rését, a nagy kérdés az lesz, hogy részlegesen v. teljesen tölti-e vissza.
" Brutál zárókat várok:
otp 4150,mol 18600,hati 19300"
a blúk már közelítenek de a hati még a fasorban sincs
Az MACD-k nem azt mutatják.
Most nagy az összevisszaság, DAX napi aljon (amúgy is egy 30pontos sávban volt) eurusd inkább csúcs mint aljon ma, mi meg az örökkévalóság határán.
A 600 pont emelkedes es a pangas miatt van azert esely ra, h. erdekessegek tortenjenek.
szerintem nem lesz itt hétfőn semmiféle likvidálás-....olyan lepangott volt egész nyáron a BÉT hogy nincs is senkinek semmilyen komoly pozíciója ami még megmaradt......szerintem....
USA vezet majd minket.
Többünknek eszébe juott ez a likvidálós történet....micsoda véletlen hogy béten ilyenek vannak.
Ha a tengerentulrol nem mahinalnak, akkor fel fogjak huzni sztem is.
Kistopolt longjaim felet visszavettem, de nemtom, h. a hetfoi likvidalasra hagyjam e meg vagy ma eladjam, ha felrantjak.
én is kezdem építeni a shortot,reggel 170körülről ment 66 környékéig egy ici-pici
ne várd :)
fini volna
Jah,tuti hogy ez a szintet tartják,vagy még húznak is rajta hogy legyen kit likvidálni 7főn...
Tegnap napi alj közelben eladtam longot,aztán kb ott vissza is vettem mert arra gondoltam hogyha Eu beadta a derekát a pénznyomdába akkor hambi nem fog keresztbe tenni,bár nem vártam konkrét bejelentést Q3 ra,de vmi finom maszatolásra,vagy ígérgetésre,ám így áldom a kezem amelyikkel megnyomtam a vétel gombot...de ez az öröm qvára meglepett.
Brutál zárókat várok:
otp 4150,mol 18600,hati 19300
aztán majd meglátjuk
Melyik résre gondolsz?
Van egy 2012.03.19-27-én 19958-19961-ig:)
http://www.portfolio.hu/gazdasag/rendkivul_fontos_lesz_a_szerdai_orban-merkel_talalkozo.172794.html
kézcsók közben mélyen a szemébe néz..majd "rendelkezz velem keresztanya".. és már el is szálltunk..
itt a dilemma..ez kitárazás vagy betárazás..
Előbb-utóbb töltődni fog ez a rés is (szvsz inkább előbb, max. pár hét)
Az a kérdés h. ez kimerülési, v. hosszabb trend indul, és 15,7k-val párosítva ez a szökési,
és még 3k múlva, 21,5k-nál lesz meg majd egyszer a kimerülési rés.
"imf hitel lesz-nem lesz" csapdájában vergődik a magyar tőzsde,
ha vmi csoda folytán ősszel lesz egyezség, akkor 22k bux is meg lehet.