Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #552732

szerintem nem lesz itt hétfőn semmiféle likvidálás-....olyan lepangott volt egész nyáron a BÉT hogy nincs is senkinek semmilyen komoly pozíciója ami még megmaradt......szerintem....

USA vezet majd minket.