Re: nincs cím
gerzion Előzmény: #552620Előbb-utóbb töltődni fog ez a rés is (szvsz inkább előbb, max. pár hét)
Az a kérdés h. ez kimerülési, v. hosszabb trend indul, és 15,7k-val párosítva ez a szökési,
és még 3k múlva, 21,5k-nál lesz meg majd egyszer a kimerülési rés.
"imf hitel lesz-nem lesz" csapdájában vergődik a magyar tőzsde,
ha vmi csoda folytán ősszel lesz egyezség, akkor 22k bux is meg lehet.