Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

gerzion Előzmény: #552620

Előbb-utóbb töltődni fog ez a rés is (szvsz inkább előbb, max. pár hét)

Az a kérdés h. ez kimerülési, v. hosszabb trend indul, és 15,7k-val párosítva ez a szökési,

és még 3k múlva, 21,5k-nál lesz meg majd egyszer a kimerülési rés.

"imf hitel lesz-nem lesz" csapdájában vergődik a magyar tőzsde,

ha vmi csoda folytán ősszel lesz egyezség, akkor 22k bux is meg lehet.